Τελέστηκε μέσε σε κλίμα συγκίνησης στις 4 το απόγευμα στη Μητρόπολη Kηφισιάς (Άγιος Δημήτριος) η κηδεία του ηθοποιού Γιώργου Παπαζήση, ο οποίος έφυγε από τον καρκίνο.
Παρόντες φυσικά η σύντροφος της ζωής του Τιτίκα Στασινοπούλου, ο γιος τους αλλά και αγαπημένοι φίλοι και συγγενείς.
Ο Γιώργος Παπαζήσης άφησε την τελευταία του πνοή, στα 80 του χρόνια, μετά από δύσκολη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο επί 3,5 χρόνια. Ο αγαπημένος ηθοποιός του ελληνικού κινηματογράφου,δεν άντεξε καθώς τον τελευταίο καιρό ήταν καταβεβλημένος.
Πάλεψε 3,5 χρόνια σαν παλικάρι”, είπε η Τιτίκα Στασινοπούλου λίγες ώρες μετά το θάνατό του στην Τατιάνα Στεφανίδου και την εκπομπή “Μαζί σου” στον ΣΚΑΪ.
Δείτε φωτογραφίες από το tlife:
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/p1_13.jpg?itok=T8lXdalx)
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/p3_9.jpg?itok=Ezpj-pXC)
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/p4_6.jpg?itok=2ipgF3lz)
\
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/p5_3.jpg?itok=tLEo5e56)
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/p6_3.jpg?itok=ujCUZpuC)
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/p7_0.jpg?itok=aKHjCmLz)