Βρισκόμαστε στην τελική ευθεία για την Πρεμιέρα του Love Island την Τρίτη 27/09 στις 23.00 και έφτασε η ώρα για μία μικρή ξενάγηση στη μαγική βίλα όπου όλα μπορούν να συμβούν!
Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βρίσκεται ήδη στην Τενερίφη όπως και οι περισσότεροι από τους Islanders. Η εντυπωσιακή βίλα των 1200 τ.μ. διαθέτει δύο ορόφους και δύο μεγάλους κήπους με θέα στον Ατλαντικό ωκεανό, που σου κόβει την ανάσα! Τα δωμάτια και ο περιβάλλοντας χώρος έχουν διαμορφωθεί για να υποδεχτούν τους Islanders σε ένα μαγικό ταξίδι με προορισμό τον έρωτα.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-09/love2.jpg?itok=sxn957pf)
Η μοντέρνας αρχιτεκτονικής πολυτελέστατη βίλα έχει αποκτήσει μία pop αισθητική με χρώματα neon. Η open air διάταξη δένει αρμονικά την εξωτική βλάστησης των εξωτερικών χώρων με τους εσωτερικούς. Τα πλήρως εξοπλισμένα δωμάτια αλλά και η prive σουίτα δημιουργούν μία cozy ατμόσφαιρα.
Στον κήπο η πισίνα με τις ξαπλώστρες προσκαλεί τους islanders σε ατέλειωτα παιχνίδια με το νερό και τον ήλιο.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-09/love3.jpeg?itok=aW9ylWw9)
Στον επίγειο παράδεισο της Τενερίφης είναι όλα έτοιμα και περιμένουν τους Islanders, μήπως μπήκες και εσύ στον πειρασμό για ένα ταξίδι στα Κανάρια;
Love Island… spread the love!