Στην υγειά μας ρε παιδιά (20/04): Μια γνήσια λαϊκή βραδιά με κεντρικό πρόσωπο τον Γιώργο Μαργαρίτη θα παρουσιάσει η εκπομπή με τον Σπύρο Παπαδόπουλο το Σάββατο 20 Απριλίου στις 22.00 στον ΣΚΑΪ.
Oι συνθέτες, Χρήστος Νικολόπουλος και Γιάννης Χριστοδουλόπουλος, υπόσχονται ξεχωριστές συμπράξεις με τον Γιώργο Μαργαρίτη.
![11](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/11_51.jpg?itok=OWMQ49dM)
Αγαπημένες και διαχρονικές επιτυχίες ερμηνεύουν οι: Γεράσιμος Ανδρεάτος, Σταν, Ζωή Παπαδοπούλου, Χριστιάνα Γαλιάτσου, Πέτρος Σκάρος και οι ηθοποιοί Παύλος Ορκόπουλος και Ελένη Καρακάση.
![12](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/12_50.jpg?itok=_E0Y_ZB0)
Την παρέα συμπληρώνουν oι: Μίμης Ανδρουλάκης, Χάρης Σώζος, Πάνος Σαββόπουλος, Νίκος Βαφειάδης, Τζένη Μελιτά, Στέλλα Γιαμπουρά, Αγγελική Καρδιόλακα, Δημήτρης Μαύρος, Άννα Πολύζου, Στέλλα Μιχαλέα, Στέλλα Κοσμοπούλου και Σοφιάννα Γρηγοριάδη.