Η Μαρία Μενούνος απολαμβάνει τον ήλιο, την θάλασσα και την... pina colada της, μαζί με τον επί 18 χρόνια σύντροφό της και αρραβωνιαστικό της, σε άγνωστο εξωτικό προορισμό.
Σχεδόν δύο δεκαετίες η όμορφη ηθοποιός και ο Ιταλός σεναριογράφος, Κέβιν Αντεργκάρο είναι μαζί ευτυχισμένοι, παρόλο τις δυσκολίες που είχε περάσει η σχέση τους στα πρώτα στάδια της. Οι σχέσεις με τον πατέρα της, ειδικά στην αρχή του δεσμού της με τον Κέβιν, ήταν ψυχροπολεμικές: «Επειδή ο Κέβιν δεν ήταν Έλληνας, ο πατέρας μου ήταν πολύ συγχυσμένος, σχεδόν με αποκλήρωσε. Μου στέρησε την εκπαίδευση, και ήμουν σχεδόν άστεγη, χωρίς μόρφωση, χωρίς πτυχίο... τίποτα! Αλλά τουλάχιστον είχα τον Κέβιν», είχε δηλώσει η ίδια.
Σήμερα, βρίσκονται στον "παράδεισο", όπως αποκαλούν το εξωτικό μέρος στο οποίο περνούν τις διακοπές τους και φαίνονται full in love!
Η Ελληνοαμερικανίδα παρουσιάστρια θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Ιnstagram τις ξεχωριστές της στιγμές και τα μαγευτικά τοπία.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/users/user865/maria1_0.jpg?itok=reIsTwhM)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/users/user865/maria2_0.jpg?itok=DDb67xVG)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/users/user865/maria3_0.jpg?itok=qmKkcqXj)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/users/user865/maria4.jpg?itok=iUFpMPl7)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/users/user865/maria5.jpg?itok=ftToBUbI)