Ένα ξεχωριστό αφιέρωμα στον μεγάλο Γιώργο Ζαμπέτα παρουσιάζει η εκπομπή «Στην Υγειά μας ρε παιδιά» με τον Σπύρο Παπαδόπουλο το Σάββατο 22 Ιουνίου στις 22:00 στον ΣΚΑΪ.
Η βραδιά θα ξεκινήσει με πέντε σολίστες του μπουζουκιού, πλαισιωμένοι από τραγουδιστές, όπως οι Λένα Αλκαίου, Άκης Δείξιμος, Δήμητρα Σταθοπούλου, Άγγελος Ανδριανός, Πάνος Παπαϊωάννου και Μυρτώ Καμβυσίδη.
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/t2_17.jpg?itok=QaEV6097)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ MEDIA
Η παρέα θα πλαισιώνεται από τους : Πέτρο Ζούλια, Kώστα Χαρδαβέλλα, η Βίκυ Σταυροπούλου, Χρήστο Χατζηπαναγιώτη, Τάσο Χαλκιά, Ελένη Καρακάση, Λευτέρη Ελευθερίου, Μάνο Καρατζογιάννη, Χριστίνα Τσάφου, Δημήτρη Μαυρόπουλο, Αργύρη Αγγέλου, Δανάη Μπάρκα, Σοφία Βογιατζάκη, Μάκη Πατέλη, Νίκη Λάμη, Κωνσταντίνο Κακούρη και ο Γιώργος Δεπάστας, απολαμβάνουν χιλιοτραγουδισμένες επιτυχίες του αξέχαστου δημιουργού σε μια εκπομπή γεμάτη ζωντάνια και αστείρευτο κέφι.
!["](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/st3.jpg?itok=J9V0c2sn)