Η εκπομπή "Καλημερούδια" σταμάτησε απότομα, προτού φτάσει καλοκαίρι, αλλά η Ντορέτα Παπαδημητρίου δεν πτοείτε. Απολαμβάνει τον ελεύθερο χρόνο της ανεβάζοντας φωτογραφίες στο Instagram με φόντο την υπέροχη θάλασσα και φυσικά τα παιδιά της.
Η ηθοποιός και παρουσιάστρια έχει ακόμα λίγες παραστάσεις στο μιούζικαλ "Sweet Charity" και μετά θα απολαύσει τις διακοπές της με τον αγαπημένο της Αλεξ Φραντζολίνι.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/capture.jpg?itok=_avohd-X)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/df_0.jpg?itok=tiuNmRw4)